Truth Sniper @_truth_hurts_21 on gab www.gab.com/_truth_hurts_21 I know I've discussed this before, it's been a while. I am thinking about doing this here I have produced this for my family, for well over 15 years. I will boast a little "I'm really good at it" I am thinking about marketing this on gab as well as several other platforms. Mom and pop produced, by my family and myself. I would be offering 2 oz, 4 oz, and 16 oz bottles for sale. Anyway long story short, looking for a little feedback as far as if you would purchase it. 2 oz bottle with probably be around 15 dollars 4 oz bottle would be about $25. And a 16 oz bottle which is a lot of damn silver, would be 75 dollars. All feedback will be greatly appreciated. 55